Дизайн журналу
Дизайн журналу
Сумочка

Handbags 3D

Сумочка Дух бренду Mariela Calvé може визначити пропозицію від сучасної, жіночної та космополітичної, простої, шикарної та дизайнерської, з особливою ретельністю в обробці та деталях. У кожній зі своїх колекцій сумок та аксесуарів висвітлюється поєднання органічних та архітектурних форм, доповнених вишуканими матеріалами та яскравими кольорами, що забезпечує цей відбиток таким особливим та неповторним. Він характеризується пропагандою нового стилю, де шкіра, полотно, неопрен та інші ретельно підібрані якісні матеріали є головними героями.

Назва проекту : Handbags 3D, Ім'я дизайнерів : Mariela Calvé, Прізвище клієнта : Mariela Calvé.

Handbags 3D Сумочка

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.