Дизайн журналу
Дизайн журналу
Кальян

Shapes hookah

Кальян 1) унікальна конструкція 2) широке використання нержавіючої сталі 3) скло вручну для форми максимуму контакту диму / рідини 4) спринклер на кінчику прокладки для ще більшого контакту диму / рідини 5) клапан можна замінити другим шлангом 6) чаша для тютюну має форму більш тривалого диму, але вона запобігає перегріванню тютюну, тютюну не потрібно напружувати 7) усі з'єднання є гвинтовими і герметичними; немає ризику іржі або гниття, силікон не вбирає ароматизатори

Назва проекту : Shapes hookah, Ім'я дизайнерів : Shapes, Forta Group llc, Прізвище клієнта : Shapes hookahs.

Shapes hookah Кальян

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.