Дизайн журналу
Дизайн журналу
Рокер І Слайд

2-in-1 Slide to Rocker

Рокер І Слайд Слайд 2 в 1 на рокер легко перетворюється з рокера на слайд, пропонуючи два цікавих способу гри. У режимі "слайд" є текстуровані кроки та ручки з впевненим захопленням, а також легкий похилий 32-дюймовий (81 см) слайд для початківців; в режимі гойдалки надзвичайно широка основа та надійні ручки забезпечують безпеку під час гойдання. Цей продукт ідеальний як для внутрішнього, так і для зовнішнього використання Розміри: слайд: 33,3 "D x 19,7" Ш х 20,4 "В (85D х 50 Вт x 52 Г см) Рокер: 32" D x 19,7 "W x 20,4" H (81D x 50W x 52H см) Підходить для віків від 1,5 до 3 років.

Назва проекту : 2-in-1 Slide to Rocker, Ім'я дизайнерів : Grow'n Up R&D Team Wally Sze, King Yuen, Stimson Chow, Samuel Lee, Прізвище клієнта : Grow'n Up Limited.

2-in-1 Slide to Rocker Рокер І Слайд

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.