Дизайн журналу
Дизайн журналу
Трансформована Платформа

Space Generator

Трансформована Платформа Генератор простору представляє поле модулів, що регулюються по висоті. Відповідно до заздалегідь визначеної програми комірки модуля піднімаються вгору і вниз, перетворюючи плоску платформу в тривимірну схему розділеного рівня різного функціонального призначення. Таким чином, та сама платформа може бути швидко трансформована для потрібного на даний момент сценарію без зайвих витрат і часу, перетворившись на майданчик для презентації, простір для аудиторії, зону дозвілля, арт-об’єкт або все, що можна уявити.

Назва проекту : Space Generator, Ім'я дизайнерів : Grigoriy Malitskiy and Maria Malitskaya, Прізвище клієнта : ARCHITIME.

Space Generator Трансформована Платформа

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.