Дизайн журналу
Дизайн журналу
Освітлення

Jordan Apotheke

Освітлення Підтримуючи виразну архітектуру інтер’єру аптеки, функціональні світильники непримітні за своїм зовнішнім виглядом, звертаючи увагу на їх вплив світла, а не на їх світильник. Світильники для основного освітлення або вбудовані в підвісні світильники, що відстежують форму меблів, або встановлені з боків підвісної стелі, не даючи їм світитися настільки, наскільки це можливо. Таким чином, користувачі можуть зосередитись на доріжці світла, що веде через аптеку, що складається з плитки з підсвічуванням RGB-LED, яка відповідає кольору аналогічних динамічно підсвічених лічильників

Назва проекту : Jordan Apotheke, Ім'я дизайнерів : Conceptlicht GmbH, Прізвище клієнта : Conceptlicht GmbH.

Jordan Apotheke Освітлення

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.