Дизайн журналу
Дизайн журналу
Ювелірні Вироби

Melek Taus

Ювелірні Вироби У певній ідеології Бог ставить світ під опіку семи святих ангелів. Мелек Таус або Павич ангел є найбільшим і першим, що з’явився зі Світла Божого у вигляді веселки. Ці сім ангелів - це сім кольорів веселки, Мелек Таус - блакитний. Коли Мелек Таус відмовився поклонитися Адамові, його скинули з неба. Він покаявся у своєму гріху гордості і плакав 7000 років, його сльози гасили пожежі Пекла. Мелек Таус був помилуваний і повернутий на посаду вождя ангелів. Мелек Таус - це еманація Бога, який створив Космос з Космічного ЯГГ.

Назва проекту : Melek Taus, Ім'я дизайнерів : Samira Mazloom, Прізвище клієнта : Samira.Mazloom Jewellery.

Melek Taus Ювелірні Вироби

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.