Дизайн журналу
Дизайн журналу
Двомісний

Mowraj

Двомісний Моврадж - двомісний, створений для втілення духу етнічного єгипетського та готичного стилів. Його форма була похідна від Нораґра, єгипетська версія молотарки розроблена для втілення готичного чуття без шкоди для її етнічної допотопної сутності. Дизайн є чорним лаком, на якому зображені етнічні єгипетські гравюри на руках і ногах, а також багата оксамитова оббивка, що комплектується болтами та тягнутими кільцями, що надає їй середньовічний викид, як готичний вигляд.

Назва проекту : Mowraj , Ім'я дизайнерів : Dalia Sadany, Прізвище клієнта : Dezines Dalia Sadany Creations.

Mowraj  Двомісний

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.