Дизайн журналу
Дизайн журналу
Лампа

Tako

Лампа Тако (восьминога по-японськи) - настільна лампа, натхненна іспанською кухнею. Дві основи нагадують дерев’яні тарілки, де подається “pulpo a la gallega”, а його форма та гумка викликають бенто, традиційну японську коробку для обіду. Його деталі зібрані без гвинтів, що полегшує їх складання. Пакування в шматки також зменшує витрати на упаковку та зберігання. Стик гнучких поліпропенових абажурів прихований за гумкою. Дірки, просвердлені на підставі та верхній частині, дозволяють забезпечити необхідний потік повітря, щоб уникнути перегріву.

Назва проекту : Tako, Ім'я дизайнерів : Maurizio Capannesi, Прізвище клієнта : .

Tako Лампа

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.