Дизайн журналу
Дизайн журналу
Банк Технологій

Absa

Банк Технологій allen international попросили розробити інноваційну філію «Лабораторія» в Clearwater Mall в Йоганнесбурзі. ABSA хотіла використати цю галузь як тестову лабораторію для розробки інноваційних продуктів та процесів до їх впровадження у всій мережі. Нова філія «Лабораторії» зосередиться на прототипі, щоб створити більш інтерактивне середовище для клієнтів та перевірити нові способи банківської діяльності. Створюючи різні подорожі клієнтів для ексклюзивного банківського, роздрібного консультування та транзакційного банківського обслуговування з високим трафіком, ми змогли забезпечити більш орієнтовану на клієнтів концепцію відділення.

Назва проекту : Absa, Ім'я дизайнерів : Allen International, Прізвище клієнта : allen international.

Absa Банк Технологій

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.