Дизайн журналу
Дизайн журналу
Медіа-Магазин

Our House

Медіа-Магазин Концепція «Наш дім» відновлює досвід покупки за рахунок інноваційного дизайну, передових цифрових технологій та дотику Virgin магії для створення роздрібної торгівлі, як ніхто інший. Під час підходу клієнтів вітають або Річард Бренсон, Мо Фарах, Усейн Болт, або навіть T-Rex, із цифрових дверей HD. Це відчуття театру та особистості забезпечує воротам клієнтів для вивчення світу останніх розважальних та комунікаційних послуг від Virgin Media.

Назва проекту : Our House, Ім'я дизайнерів : Allen International, Прізвище клієнта : allen international.

Our House Медіа-Магазин

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайнерська команда дня

Найбільші світові дизайнерські команди.

Іноді вам потрібна дуже велика команда талановитих дизайнерів, щоб придумати справді чудові дизайни. Щодня ми представляємо відмінну нагороду інноваційного та креативного дизайнерського колективу. Досліджуйте та відкривайте для себе дизайнерські команди по всьому світу оригінальну та креативну архітектуру, гарний дизайн, моду, графічний дизайн та стратегічні проекти. Надихайтесь оригінальними роботами великих майстрів-дизайнерів.