Дизайн журналу
Дизайн журналу
Медіа-Магазин

Our House

Медіа-Магазин Концепція «Наш дім» відновлює досвід покупки за рахунок інноваційного дизайну, передових цифрових технологій та дотику Virgin магії для створення роздрібної торгівлі, як ніхто інший. Під час підходу клієнтів вітають або Річард Бренсон, Мо Фарах, Усейн Болт, або навіть T-Rex, із цифрових дверей HD. Це відчуття театру та особистості забезпечує воротам клієнтів для вивчення світу останніх розважальних та комунікаційних послуг від Virgin Media.

Назва проекту : Our House, Ім'я дизайнерів : Allen International, Прізвище клієнта : allen international.

Our House Медіа-Магазин

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Легенда дизайну дня

Легендарні дизайнери та їхні нагороди.

Легенди дизайну - надзвичайно відомі дизайнери, які роблять наш Світ кращим місцем завдяки своїм хорошим дизайнам. Відкрийте для себе легендарних дизайнерів та їх інноваційні дизайни виробів, оригінальні твори мистецтва, креативну архітектуру, видатні моделі дизайну та стратегії дизайну. Насолоджуйтесь та досліджуйте оригінальні дизайнерські роботи від нагороджених дизайнерів, художників, архітекторів, інноваторів та брендів у всьому світі. Надихайтесь креативними конструкціями.