Дизайн журналу
Дизайн журналу
Медіа-Магазин

Our House

Медіа-Магазин Концепція «Наш дім» відновлює досвід покупки за рахунок інноваційного дизайну, передових цифрових технологій та дотику Virgin магії для створення роздрібної торгівлі, як ніхто інший. Під час підходу клієнтів вітають або Річард Бренсон, Мо Фарах, Усейн Болт, або навіть T-Rex, із цифрових дверей HD. Це відчуття театру та особистості забезпечує воротам клієнтів для вивчення світу останніх розважальних та комунікаційних послуг від Virgin Media.

Назва проекту : Our House, Ім'я дизайнерів : Allen International, Прізвище клієнта : allen international.

Our House Медіа-Магазин

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайнерське інтерв'ю дня

Інтерв'ю з всесвітньо відомими дизайнерами.

Читайте останні інтерв'ю та розмови про дизайн, творчість та інновації між дизайнерським журналістом та всесвітньо відомими дизайнерами, художниками та архітекторами. Дивіться останні дизайнерські проекти та нагородні дизайни відомих дизайнерів, художників, архітекторів та інноваторів. Відкрийте для себе нові уявлення про творчість, інновації, мистецтво, дизайн та архітектуру. Дізнайтеся про процеси дизайну великих дизайнерів.