Дизайн журналу
Дизайн журналу
Медіа-Магазин

Our House

Медіа-Магазин Концепція «Наш дім» відновлює досвід покупки за рахунок інноваційного дизайну, передових цифрових технологій та дотику Virgin магії для створення роздрібної торгівлі, як ніхто інший. Під час підходу клієнтів вітають або Річард Бренсон, Мо Фарах, Усейн Болт, або навіть T-Rex, із цифрових дверей HD. Це відчуття театру та особистості забезпечує воротам клієнтів для вивчення світу останніх розважальних та комунікаційних послуг від Virgin Media.

Назва проекту : Our House, Ім'я дизайнерів : Allen International, Прізвище клієнта : allen international.

Our House Медіа-Магазин

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.