Дизайн журналу
Дизайн журналу
Світильник, Що Росте

BB Little Garden

Світильник, Що Росте Цей проект пропонує підтримати це нове використання, яке забезпечує більш повний сенсорний досвід приготування їжі. BB Little Garden - це сяючий світильник, що росте, бажаючи переглянути місце ароматних рослин всередині кухні. Це об'єм з чіткими лініями, як справжній мінімалістичний об'єкт. Елегантний дизайн був особливо вивчений для адаптації до різноманітних приміщень у приміщенні та надання особливої нотки кухні. BB Маленький сад є рамкою для рослин, його чиста лінія збільшує їх і не порушує читання.

Назва проекту : BB Little Garden, Ім'я дизайнерів : Martouzet François-Xavier, Прізвище клієнта : Hall Design.

BB Little Garden Світильник, Що Росте

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Легенда дизайну дня

Легендарні дизайнери та їхні нагороди.

Легенди дизайну - надзвичайно відомі дизайнери, які роблять наш Світ кращим місцем завдяки своїм хорошим дизайнам. Відкрийте для себе легендарних дизайнерів та їх інноваційні дизайни виробів, оригінальні твори мистецтва, креативну архітектуру, видатні моделі дизайну та стратегії дизайну. Насолоджуйтесь та досліджуйте оригінальні дизайнерські роботи від нагороджених дизайнерів, художників, архітекторів, інноваторів та брендів у всьому світі. Надихайтесь креативними конструкціями.