Дизайн журналу
Дизайн журналу
Світильник, Що Росте

BB Little Garden

Світильник, Що Росте Цей проект пропонує підтримати це нове використання, яке забезпечує більш повний сенсорний досвід приготування їжі. BB Little Garden - це сяючий світильник, що росте, бажаючи переглянути місце ароматних рослин всередині кухні. Це об'єм з чіткими лініями, як справжній мінімалістичний об'єкт. Елегантний дизайн був особливо вивчений для адаптації до різноманітних приміщень у приміщенні та надання особливої нотки кухні. BB Маленький сад є рамкою для рослин, його чиста лінія збільшує їх і не порушує читання.

Назва проекту : BB Little Garden, Ім'я дизайнерів : Martouzet François-Xavier, Прізвище клієнта : Hall Design.

BB Little Garden Світильник, Що Росте

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.