Дизайн журналу
Дизайн журналу
Креативний Дизайн Інтер’Єру Офісу

Reckitt Benckiser office design

Креативний Дизайн Інтер’Єру Офісу Клієнтська прохання полягала в тому, щоб планувати повністю безперервний, відкритий, сучасний офіс. Майте на увазі, що освітлення дуже добре і оптимічно скористайтеся всіма великими просторами. Не герметизуйте. Секція їдальні та відкрита кухня ми намагалися, щоб працівники відчували себе модною кав’ярнею. Після представлення молодої команди RB, обстановка горища та фірмові кольори компанії були одноголосно проголосовані за дизайн інтер’єру вуличного арт-стилю.

Назва проекту : Reckitt Benckiser office design, Ім'я дизайнерів : Zoltan Madosfalvi, Прізвище клієнта : .

Reckitt Benckiser office design Креативний Дизайн Інтер’Єру Офісу

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.