Дизайн журналу
Дизайн журналу
Ложка, Подарунок

Naming Spoon

Ложка, Подарунок "Ложка називання" виникла з необхідності запропонувати сучасну і популярну альтернативу традиційному подаруванню хрещення, ложкою. Я хотів створити ложку, яку можна було б персоналізувати і назвати як «Називальна ложка». Назви церемонії, останнім часом набули популярності. Я хотів створити об’єкт, «Ложку називання», який буде наданий під час церемонії називання або хрещення. Кожна «Ложка називання» є унікальною і може бути персоналізована з Каменем народження одержувачів та ініціалізована і може бути представлена як реліквія для сімей спадщина.

Назва проекту : Naming Spoon, Ім'я дизайнерів : Katherine Alexandra Brunacci, Прізвище клієнта : Katherine Alexandra Brunacci.

Naming Spoon Ложка, Подарунок

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.