Дизайн журналу
Дизайн журналу
Керамічна Плитка

eramosa

Керамічна Плитка Eramosa: Чоловіча… Серія з природними і теплими кольоровими тонами, містить м'який і приємний контраст і проливає світло на різні варіанти з широким діапазоном використання. Серія, яка зберігає природність до останнього моменту, з дрібнозернистими розмірами стіни 21 x 63 та 40 x 40 підлоги, виготовленої, виправленої та втілюючи всі переваги цифрових технологій. Декори Edera та Leaf розміром 21x63 додають динамічності простоті серії.

Назва проекту : eramosa, Ім'я дизайнерів : Bien Seramik Design Team, Прізвище клієнта : BİEN SERAMİK SAN.VE TİC.A.Ş..

eramosa Керамічна Плитка

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.