Дизайн журналу
Дизайн журналу
Крейсерська Яхта

WAVE CATAMARAN

Крейсерська Яхта Думаючи про море як про світ у безперервному русі, ми сприйняли «хвилю» як її символ. Відштовхуючись від цієї ідеї, ми моделювали лінії корпусів, які, здається, ламаються до лука. Другий елемент, що лежить в основі проектної ідеї, - це концепція життєвого простору, яку ми хотіли скласти у своєрідну спадкоємність між інтер'єрами та екстер'єрами. Через великі скляні вікна ми отримуємо майже 360-градусний вигляд, що забезпечує візуальну безперервність зовні. Мало того, через великі скляні двері відкривається всередині все життя у відкритих приміщеннях. Арк. Вісінтін / Арк. Фойтик

Назва проекту : WAVE CATAMARAN, Ім'я дизайнерів : Roberta Visintin, Прізвище клієнта : Dream Yacht Design.

WAVE CATAMARAN Крейсерська Яхта

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.