Дизайн журналу
Дизайн журналу
Цифровий Шлюз

National Bank of Greece's i-bank

Цифровий Шлюз Концепт-магазин, в якому розміщені та надаються вказівки щодо його пропозицій через Інтернет, мобільний та телефонний банкінг. Лічильника немає - натомість клієнти використовують для зберігання щоденних банківських операцій комп'ютери в магазинах, наприклад. налаштування замовлень та перегляд тверджень за підтримки команди магазину на чотири особи. Додаток NBG доступний на iPad та iPhone на центральних стендах "Великих ідей", приватні кабінки можна використовувати для Інтернет та телефонів, а сенсорні екрани в Інтерактивній зоні дозволяють відвідувачам отримувати доступ до банківських послуг та грати в ігри.

Назва проекту : National Bank of Greece's i-bank , Ім'я дизайнерів : Allen International, Прізвище клієнта : allen international.

National Bank of Greece's i-bank  Цифровий Шлюз

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайнерське інтерв'ю дня

Інтерв'ю з всесвітньо відомими дизайнерами.

Читайте останні інтерв'ю та розмови про дизайн, творчість та інновації між дизайнерським журналістом та всесвітньо відомими дизайнерами, художниками та архітекторами. Дивіться останні дизайнерські проекти та нагородні дизайни відомих дизайнерів, художників, архітекторів та інноваторів. Відкрийте для себе нові уявлення про творчість, інновації, мистецтво, дизайн та архітектуру. Дізнайтеся про процеси дизайну великих дизайнерів.