Дизайн журналу
Дизайн журналу
Цифровий Шлюз

National Bank of Greece's i-bank

Цифровий Шлюз Концепт-магазин, в якому розміщені та надаються вказівки щодо його пропозицій через Інтернет, мобільний та телефонний банкінг. Лічильника немає - натомість клієнти використовують для зберігання щоденних банківських операцій комп'ютери в магазинах, наприклад. налаштування замовлень та перегляд тверджень за підтримки команди магазину на чотири особи. Додаток NBG доступний на iPad та iPhone на центральних стендах "Великих ідей", приватні кабінки можна використовувати для Інтернет та телефонів, а сенсорні екрани в Інтерактивній зоні дозволяють відвідувачам отримувати доступ до банківських послуг та грати в ігри.

Назва проекту : National Bank of Greece's i-bank , Ім'я дизайнерів : Allen International, Прізвище клієнта : allen international.

National Bank of Greece's i-bank  Цифровий Шлюз

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.