Дизайн журналу
Дизайн журналу
Офіс

STUDIO NL CONTROLLED CHAOS

Офіс Користуючись структурними та формалістичними якостями гіпсокартону, біла сітка розгортається на сірий фон. Білі лінії сформовані так, щоб обслуговувати різні функції інтер’єру (бібліотека, освітлення, зберігання компакт-дисків, стелажі та столи). Ця концепція походить від цілісної філософії дизайну, а також існує вплив теорії хаосу.

Назва проекту : STUDIO NL CONTROLLED CHAOS, Ім'я дизайнерів : Athanasia Leivaditou, Прізвище клієнта : ATHANASIA LEIVADITOU (STUDIO NL) - www.studionl.com.

STUDIO NL CONTROLLED CHAOS Офіс

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.