Дизайн журналу
Дизайн журналу
Календар

good morning original calendar 2011 - Zoo

Календар ZOO - це комплект для виготовлення паперу для виготовлення шести тварин, кожен з яких служить двомісячним календарем. Приємного року з вашим "маленьким зоопарком"!

Назва проекту : good morning original calendar 2011 - Zoo, Ім'я дизайнерів : Katsumi Tamura, Прізвище клієнта : good morning inc..

good morning original calendar 2011 - Zoo Календар

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.