Дизайн журналу
Дизайн журналу
Преміум-Бренд Для Дітей

Lady Already

Преміум-Бренд Для Дітей Розкішний трикотажний одяг для дівчаток виготовляється лише з найтоншого кашміру та вовняної пряжі, отриманих від кращих світових виробників. Творець вважає, що кожна молода дівчина - геніальна, яка потребує особливих налаштувань, щоб сяяти та іскрити радість. З ентузіазмом вона працює, щоб переконатися, що ваша дорогоцінна крихітна леді почуватиметься приголомшливо у своєму новому трикотажному одязі. Вона завжди робить найкраще, створюючи ідеальні вбрання, щоб висловити стиль і індивідуальність вашої маленької леді. Тож трикотаж змушує дівчат відчувати казкове кохання, турботу та крихітний шматочок чарівності у кожній стібці м'якого та шовковистого розкішного трикотажу

Назва проекту : Lady Already, Ім'я дизайнерів : Elena Starostina, Прізвище клієнта : Elena Starostina.

Lady Already Преміум-Бренд Для Дітей

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайнерське інтерв'ю дня

Інтерв'ю з всесвітньо відомими дизайнерами.

Читайте останні інтерв'ю та розмови про дизайн, творчість та інновації між дизайнерським журналістом та всесвітньо відомими дизайнерами, художниками та архітекторами. Дивіться останні дизайнерські проекти та нагородні дизайни відомих дизайнерів, художників, архітекторів та інноваторів. Відкрийте для себе нові уявлення про творчість, інновації, мистецтво, дизайн та архітектуру. Дізнайтеся про процеси дизайну великих дизайнерів.