Дизайн журналу
Дизайн журналу
Преміум-Бренд Для Дітей

Lady Already

Преміум-Бренд Для Дітей Розкішний трикотажний одяг для дівчаток виготовляється лише з найтоншого кашміру та вовняної пряжі, отриманих від кращих світових виробників. Творець вважає, що кожна молода дівчина - геніальна, яка потребує особливих налаштувань, щоб сяяти та іскрити радість. З ентузіазмом вона працює, щоб переконатися, що ваша дорогоцінна крихітна леді почуватиметься приголомшливо у своєму новому трикотажному одязі. Вона завжди робить найкраще, створюючи ідеальні вбрання, щоб висловити стиль і індивідуальність вашої маленької леді. Тож трикотаж змушує дівчат відчувати казкове кохання, турботу та крихітний шматочок чарівності у кожній стібці м'якого та шовковистого розкішного трикотажу

Назва проекту : Lady Already, Ім'я дизайнерів : Elena Starostina, Прізвище клієнта : Elena Starostina.

Lady Already Преміум-Бренд Для Дітей

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Легенда дизайну дня

Легендарні дизайнери та їхні нагороди.

Легенди дизайну - надзвичайно відомі дизайнери, які роблять наш Світ кращим місцем завдяки своїм хорошим дизайнам. Відкрийте для себе легендарних дизайнерів та їх інноваційні дизайни виробів, оригінальні твори мистецтва, креативну архітектуру, видатні моделі дизайну та стратегії дизайну. Насолоджуйтесь та досліджуйте оригінальні дизайнерські роботи від нагороджених дизайнерів, художників, архітекторів, інноваторів та брендів у всьому світі. Надихайтесь креативними конструкціями.