Дизайн журналу
Дизайн журналу
Парфумерний Магазин

Nostalgia

Парфумерний Магазин Промислові ландшафти 1960-1970-х років надихнули цей проект. Металеві конструкції з гарячекатаної сталі створюють реалістичну інтонацію антиутопії. Іржавий профільований аркуш старих парканів створює атмосферу повної свободи вираження поглядів. Відкриті технічні комунікації, пошарпана штукатурка та гранітні стільниці додають інтер’єру промисловий шик шістдесятих років.

Назва проекту : Nostalgia, Ім'я дизайнерів : Dmitry Pozarenko, Прізвище клієнта : Gold Apple.

Nostalgia Парфумерний Магазин

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайнерське інтерв'ю дня

Інтерв'ю з всесвітньо відомими дизайнерами.

Читайте останні інтерв'ю та розмови про дизайн, творчість та інновації між дизайнерським журналістом та всесвітньо відомими дизайнерами, художниками та архітекторами. Дивіться останні дизайнерські проекти та нагородні дизайни відомих дизайнерів, художників, архітекторів та інноваторів. Відкрийте для себе нові уявлення про творчість, інновації, мистецтво, дизайн та архітектуру. Дізнайтеся про процеси дизайну великих дизайнерів.