Дизайн журналу
Дизайн журналу
Парфумерний Магазин

Nostalgia

Парфумерний Магазин Промислові ландшафти 1960-1970-х років надихнули цей проект. Металеві конструкції з гарячекатаної сталі створюють реалістичну інтонацію антиутопії. Іржавий профільований аркуш старих парканів створює атмосферу повної свободи вираження поглядів. Відкриті технічні комунікації, пошарпана штукатурка та гранітні стільниці додають інтер’єру промисловий шик шістдесятих років.

Назва проекту : Nostalgia, Ім'я дизайнерів : Dmitry Pozarenko, Прізвище клієнта : Gold Apple.

Nostalgia Парфумерний Магазин

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.