Дизайн журналу
Дизайн журналу
Парфумерний Магазин

Nostalgia

Парфумерний Магазин Промислові ландшафти 1960-1970-х років надихнули цей проект. Металеві конструкції з гарячекатаної сталі створюють реалістичну інтонацію антиутопії. Іржавий профільований аркуш старих парканів створює атмосферу повної свободи вираження поглядів. Відкриті технічні комунікації, пошарпана штукатурка та гранітні стільниці додають інтер’єру промисловий шик шістдесятих років.

Назва проекту : Nostalgia, Ім'я дизайнерів : Dmitry Pozarenko, Прізвище клієнта : Gold Apple.

Nostalgia Парфумерний Магазин

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайнер дня

Кращі світові дизайнери, художники та архітектори.

Хороший дизайн заслуговує великого визнання. Щодня ми раді представити дивовижних дизайнерів, які створюють оригінальні та інноваційні дизайни, дивовижну архітектуру, стильну моду та креативну графіку. Сьогодні ми представляємо вам одного з найбільших дизайнерів світу. Ознайомтеся з нагородами дизайнерського портфоліо сьогодні та отримайте щоденне натхнення на дизайн.