Дизайн журналу
Дизайн журналу
Сумочка, Вечірня Сумка

Tango Pouch

Сумочка, Вечірня Сумка Сумка Tango - це непересічна сумка із справді інноваційним дизайном. Це виносний витвір мистецтва, який носять наручні ручки, що дозволяє вам мати вільні руки. Всередині достатньо місця, і конструкція, що закриває магніт, що закриває, дає несподіване легке та широке відкриття. Сумка виготовлена з м'якої воскової шкіри шкіри теля для неймовірно приємного дотику до ручки та пухких бічних вставок, навмисно контрастуючи з більш побудованим основним корпусом, виготовленим з так званої глазурованої шкіри.

Пальто, Яке Можна Конвертувати

Eco Furs

Пальто, Яке Можна Конвертувати Пальто, яке може бути 7-в-1, надихає зайнятих кар'єрних дам, які вибирають унікальний, екологічний та функціональний щоденний гардероб. У ньому старий, але знову модний, скандинавський текстильний текстильний текстильний текстильний текстильний текстильний текстильний текстильний текстильний текстильний текстильний текстильний текстильний текстильний текстильний текстильний текстильний текстильний текстильний текстильний текстильний текстильний текстильний текстильний текстильний текстильний одяг - це хутряний одяг. Різниця полягає в деталях і дружелюбності до тварин та довкілля. Протягом багатьох років Eco Furs пройшли випробування в різних зимових кліматах Європи, що допомогло вдосконалити якості цього пальто та інших останніх деталей досконалості.

Одяг

Bamboo lattice

Одяг У В'єтнамі ми бачимо техніку бамбукової решітки у багатьох виробах, таких як човни, меблі, клітка для курки, ліхтарі ... Бамбукова решітка міцна, недорога та проста у виготовленні. Моє бачення - створити курортну моду одягу, яка буде захоплюючою та витонченою, витонченою та чарівною. Я застосував цю деталь з бамбукової решітки на деяких моїх моди, перетворивши сирі, жорсткі звичайні решітки на м'які матеріали. Мої дизайни поєднують традицію із сучасною формою, твердістю гратчастого малюнка та м'якістю піску з тонких тканин. Моя увага зосереджена на формі та деталях, що приносить чарівність та жіночність для власника.

Діамантове Кільце

The Great Goddess Isida

Діамантове Кільце Isida - це 14К золоте кільце, яке ковзає на пальці, щоб створити чарівний вигляд. Фасад кільця Ісіда прикрашений унікальними елементами, такими як алмази, аметисти, цитрини, цаворит, топаз і доповнений білим і жовтим золотом. Кожен шматок має свій визначений матеріал, що робить його унікальним. Крім того, плоский скляний фасад на нарізаних дорогоцінних каменях відображає різні промені світла в різних амбіонах, додаючи кільцю ексклюзивний характер.

Намисто

Scar is No More a Scar

Намисто Дизайн має за собою драматичну болісну історію. Це було натхнене моїм незабутнім незручним шрамом на моєму тілі, який був спалений сильним феєрверком, коли мені було 12 років. Намагаючись прикрити його татуюванням, татуювальник попередив мене, що гірше буде прикрити відлякування. У кожного свій шрам, у кожного своя незабутня болюча історія чи історія, найкращим рішенням для зцілення є навчитися протистояти йому та сильно долати його, а не приховувати чи намагатися втекти від нього. Тому я сподіваюся, що люди, які носять мої прикраси, можуть відчувати себе сильнішими та позитивнішими.

Підключений Годинник

COOKOO

Підключений Годинник COOKOO ™ - перший у світі дизайнерський смарт-годинник, який поєднує аналоговий рух з цифровим дисплеєм. З емблематичним дизайном для своїх надзвичайно чистих ліній та розумних функцій годинник відображає бажані сповіщення зі свого смартфона чи iPad. Завдяки COOKOO App ™ користувачі залишаються під контролем свого зв’язаного життя, вибираючи, які сповіщення та сповіщення хочуть отримувати право на зап’ястя. Натискання настроюваної кнопки COMMAND дозволить віддалено запустити камеру, відтворення музики на пульті дистанційного керування, реєстрацію Facebook однією кнопкою та багато інших параметрів.