Дизайн журналу
Дизайн журналу
Намисто Та Брошка

I Am Hydrogen

Намисто Та Брошка Дизайн натхненний неоплатонічною філософією макрокосму та мікрокосму, бачачи однакові візерунки, відтворені на всіх рівнях космосу. Посилаючись на золото-співвідношення та послідовність висівок, намисто має математичний дизайн, який імітує фігури філотаксису, що спостерігаються в природі, як це спостерігається у соняшників, маргариток та інших інших рослин. Золотий торус являє собою Всесвіт, укладений у тканину простору-часу. "Я є водородом" одночасно представляє модель "Загальної константи дизайну" і модель самого Всесвіту.

Upcycled Ювелірні Вироби

Clairely Upcycled Jewellery

Upcycled Ювелірні Вироби Прекрасні, прозорі, ювелірні прикраси, створені з урахуванням необхідності використання відходів виробництва «Люстра Клер де Люн». Цей рядок перетворився на значну кількість колекцій - усі розповіді історії, всі представляють дуже особистісні погляди у філософії дизайнера. Прозорість є важливою частиною власної філософії дизайнерів, і це відбивається на виборі використовуваного акрилу. Крім дзеркального акрилу, який сам по собі відбиває світло, матеріал завжди прозорий, кольоровий або прозорий. Упаковка компакт-дисків підкріплює концепції перестановки.

Перстень

The Empress

Перстень Фантастичний камінь краси - піроп - сама його суть приносить велич і урочистість. Саме красу та неповторність каменю визначив образ, який призначений для майбутнього прикраси. Виникла потреба створити унікальний каркас для каменю, який би переносив його у повітря. Камінь був витягнутий за межі його тримаючого металу. Ця формула чуттєва пристрасть і приваблива сила. Важливо було дотримуватися класичної концепції, підтримуючи сучасне сприйняття ювелірних виробів.

Брошка

The Sunshine

Брошка Особливістю цієї прикраси є те, що тут використовується великий камінь складної форми, який встановлений на невидимий (повітряний) каркас. Вид дизайну ювелірних виробів відкриває лише каміння, що приховує технологію складання. Сам камінь тримають два ненав’язливі світильники та тонка плита, обсипана діамантами. Ця плита є основою всіх брошок, що несуть конструкцію. У ньому тримається і другий камінь. Вся композиція стала можливою після розробленого основного шліфувального каменю.

Перстень

Pollen

Перстень Кожен твір - інтерпретація фрагмента природи. Природа стає приводом дарувати життя коштовностям, граючи з фактурними вогнями та тінями. Метою є створення коштовності з інтерпретованими формами, оскільки природа створила б їх чутливістю та чуттєвістю. Всі шматки виготовлені вручну, щоб покращити текстуру та особливості коштовності. Стиль чистий, щоб досягти речовини рослинного життя. Результат дає твір як унікальний, так і позачасовий, глибоко пов'язаний з природою.

Пристосовувані Прикраси

Gravity

Пристосовувані Прикраси Хоча в 21 столітті використання високих сучасних технологій, нових матеріалів або надзвичайно нових форм часто потрібно робити інновації, Гравітація доводить протилежне. Гравітація - це колекція пристосованих ювелірних виробів, що використовують лише різьблення, дуже стару техніку та гравітацію, невичерпний ресурс. Колекція складається з великої кількості срібних або золотих елементів, різноманітних конструкцій. Кожен з них може асоціюватися з перлами або каменями пасмами і підвісками. Колекція настільки нескінченна з різних коштовностей.