Дизайн журналу
Дизайн журналу
Перстень

Moon Curve

Перстень Природний світ знаходиться в постійному русі, оскільки він врівноважує між порядком і хаосом. Хороший дизайн створюється з тієї ж напруги. Його якості сили, краси та динамічності випливають із здатності художника залишатися відкритими до цих протилежностей під час акту творіння. Готовий твір - це кількість незліченних варіантів, які робить художник. Вся думка і почуття не спричинить за собою жорстку і холодну роботу, тоді як усе почуття і ніякий контроль не дають праці, яка не в змозі виразити себе. Переплетення двох буде вираженням самого танцю життя.

Назва проекту : Moon Curve, Ім'я дизайнерів : Mary Zayman, Прізвище клієнта : Mary Zayman.

Moon Curve Перстень

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.