Дизайн журналу
Дизайн журналу
Комплекс Гостинності

Serenity Suites

Комплекс Гостинності Апартаменти Serenity Suites розташовані в поселенні Нікіті на острові Ситонія на Халкідікі, Греція. Комплекс складається з трьох приміщень з двадцятьма люксами та басейном. Будівельні одиниці виділяють глибоку форму просторового горизонту, забезпечуючи при цьому оптимальний вид на море. Басейн - це серцевина між проживанням та громадськими зручностями. Комплекс гостинності є визначною пам'яткою для району як екстравертна оболонка із внутрішніми якостями.

Люстра

Bridal Veil

Люстра Це мистецтво - арт-об'єкт із включеними вогнями. Простора кімната зі стелею складного профілю, як кучеві хмари. Люстра вписується в простір, плавно перетікаючи від передньої стіни до стелі. Кришталеві та білі емалеві листи в поєднанні з еластичним вигином тонких трубок створюють образ літаючої вуалі над світом. Достаток світлого та золотого світіння літаючих птахів створюють відчуття простору та радості.

Програма Дизайнерських Заходів

Russian Design Pavilion

Програма Дизайнерських Заходів виставки, конкурси дизайну, семінари, навчальні консультації з дизайну та видавничі проекти, спрямовані на просування російських дизайнерів та брендів за кордоном. Наша діяльність стимулює російськомовних дизайнерів удосконалювати свої знання та вміння за допомогою міжнародних проектів та допомагає зрозуміти їх роль у дизайнерській спільноті, як просувати та робити свою продукцію конкурентоспроможною, а також створювати справжні інновації.

Наклейка Коду Qr

Marketplace on the Move

Наклейка Коду Qr Новий спосіб продати свій автомобіль скрізь! Лише на сайті www.krungsriautomarketplace.com, де ви можете розмістити інформацію про продаж свого автомобіля, і ми виготовимо наклейку QR Code на основі унікальної веб-адреси вашого переліченого автомобіля, а ваш вибраний дизайн наклейки потім доставить на ваше місце, щоб ви могли прикріпити наклейку на свій автомобіль! !! Для Покупця просто скануйте QR-код, який ви бачите на автостоянці Продавця у універмагах, кав’ярнях, будинках тощо. Доступ до деталей автомобіля миттєво. Зателефонуйте продавцю і перевірте це. Все раптом трапляється там, де ви обидва !!!

Навчально-Виховний Інструмент

Corporate Mandala

Навчально-Виховний Інструмент Корпоративний мандала - це абсолютно новий інструмент для навчання та навчання. Це інноваційна та унікальна інтеграція стародавнього принципу мандали та фірмового стилю, призначена для підвищення роботи в команді та загальної ефективності бізнесу. Крім того, це новий елемент фірмового стилю компанії. Корпоративна мандала - це групова діяльність для команди або індивідуальна діяльність для менеджера. Він розроблений спеціально для конкретної компанії і розфарбований командою або індивідуально вільно та інтуїтивно, де кожен може вибрати будь-який колір чи поле.

Портативний Ультразвуковий Детектор Дефектів

Prisma

Портативний Ультразвуковий Детектор Дефектів Призма призначена для неінвазивного тестування матеріалів в самих екстремальних умовах. Це перший детектор, який ввімкнув вдосконалене зображення в режимі реального часу та 3D-сканування, що набагато полегшує інтерпретацію недоліків, скорочуючи час техніка на місці. Завдяки практично незнищенному корпусу та унікальним безліччю режимів огляду, Prisma може охопити всі тестові програми - від нафтопроводів до аерокосмічних компонентів. Це перший детектор з інтегральним записом даних та автоматичним створенням звітів у форматі PDF. Підключення до бездротового зв'язку та Ethernet дозволяє легко модернізувати або діагностувати пристрій.