Дизайн журналу
Дизайн журналу
Декор Будинку

Lacexotic

Декор Будинку Розроблені мереживні візерунки та кольори пентаграми, мандали та квіткової плитки, натхнення надходить із Близького Сходу, мавританського та ісламського стилів, використовуючи ексклюзивний стереоскопічний метод виготовлення мережива, який створює унікальний стиль, який приносить новий погляд на мереживо, він відрізнявся від звичного малюнка та використання мережива. Представляючи мереживо тривимірне, що вписується в настільну лампу, вазу та піднос для прикрас для дому.

Назва проекту : Lacexotic, Ім'я дизайнерів : ChungSheng Chen, Прізвище клієнта : Tainan University of Technology/Product Design Deparment.

Lacexotic Декор Будинку

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.