Дизайн журналу
Дизайн журналу
Магазин Окулярів

FVB

Магазин Окулярів Магазин окулярів намагається створити унікальний простір. завдяки використанню розширеної сітки з різними розмірами отворів за допомогою рекомбінації та нанесення шарів та нанесення їх від архітектурної стіни до внутрішньої стелі показана характеристика увігнутої лінзи - різні ефекти зазору та розпливчастість. За допомогою застосування увігнутих лінз із різноманітністю кутів, кручені та нахилені ефекти зображень представлені на конструкції стелі та шафі дисплея. Властивість опуклої лінзи, яка за бажанням змінює розміри предметів, виражається на виставковій стіні.

Назва проекту : FVB, Ім'я дизайнерів : kailun huang, Прізвище клієнта : iiiudesign.

FVB Магазин Окулярів

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.