Дизайн журналу
Дизайн журналу
Монтажне Мистецтво

Inorganic Mineral

Монтажне Мистецтво Натхнений глибокими почуттями до природи та досвідом архітектора, Лі Чі зосереджується на створенні унікальних ботанічних мистецьких установок. Розмірковуючи над природою мистецтва та досліджуючи творчі прийоми, Лі перетворює життєві події у формалізовані художні твори. Тема цієї серії робіт - дослідити природу матеріалів та те, як матеріали можна реконструювати за допомогою естетичної системи та нової перспективи. Лі також вважає, що перероблення та реконструкція рослин та інших штучних матеріалів може зробити природний ландшафт емоційно вплинутим на людей.

Назва проекту : Inorganic Mineral, Ім'я дизайнерів : Lee Chi, Прізвище клієнта : BOTANIPLAN VON LEE CHI.

Inorganic Mineral Монтажне Мистецтво

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.