Дизайн журналу
Дизайн журналу
Ресторан

TER

Ресторан TER - це концепція ресторану, розроблена внаслідок лісової катастрофи Art Sella в Малга-Коста, Італія. Катастрофа породила питання - що таке "стійкий" простір? Фізіологічно і фізично. Як можна повернути космос до життя, переживши лихо? Ресторан вливається в його оточення, виступаючи як ще одна скеля в пейзажі. Він диференціюється димом, що виникає з його центру, який створює відчуття привабливості та інтриги. Це видовище, яке привертає людей до центру - відновлює основну суть Art Sella.

Назва проекту : TER, Ім'я дизайнерів : Coral Mesika, Прізвище клієнта : COCO Atelier.

TER Ресторан

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.