Дизайн журналу
Дизайн журналу
Бокал Для Вина

30s

Бокал Для Вина Бокал для вина Саари Корппі 30-х років спеціально розроблений для білого вина, але його можна використовувати і для інших напоїв. Він був виготовлений у гарячому цеху, використовуючи старі методи видування скла, а це означає, що кожен шматок унікальний. Мета Саари - створити високоякісне скло, яке виглядає цікаво з усіх кутів, і, наповнюючись рідиною, дозволяє відбивати світло з різних кутів, додаючи додаткову насолоду від пиття. Її натхнення для Wine Glass 30-х років походить від її попереднього дизайну Cognac Glass 30-х років, обидва продукти поділяють форму чашки та грайливість.

Назва проекту : 30s, Ім'я дизайнерів : Saara Korppi, Прізвище клієнта : Saara Korppi.

30s Бокал Для Вина

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.