Дизайн журналу
Дизайн журналу
Концепція Шезлонгу

Dhyan

Концепція Шезлонгу Концепція салону Dyhan поєднує сучасний дизайн із традиційними східними ідеями та принципами внутрішнього спокою, поєднуючись із природою. Використовуючи Lingam як форму натхнення та дерево Бодхі та Японські сади як основу на модулях концепції, Dhyan (санскрит: медитувати) перетворює східні філософії в різноманітні конфігурації, дозволяючи користувачеві вибрати свій шлях до дзен / релаксації. Режим водяного ставу оточує користувача водоспадом та ставком, тоді як режим саду оточує користувача зеленню. Стандартний режим містить місця зберігання під платформою, яка виконує функції полиці.

Назва проекту : Dhyan, Ім'я дизайнерів : Sasank Gopinathan, Прізвище клієнта : Karimeen Inc..

Dhyan Концепція Шезлонгу

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.