Дизайн журналу
Дизайн журналу
Кавовий Сервіз

Riposo

Кавовий Сервіз Дизайн цієї послуги надихнув дві школи початку 20 століття німецький Баухаус та російський авангард. Сувора пряма геометрія та продумана функціональність повністю відповідає духу маніфестів тих часів: "те, що зручно, це красиво". У той же час, слідуючи сучасним тенденціям, дизайнер поєднує в цьому проекті два контрастні матеріали. Класичний білосніжний фарфор доповнюється яскравими кришками з пробки. Функціональність дизайну підтримується простими зручними ручками та загальною зручністю форми.

Назва проекту : Riposo, Ім'я дизайнерів : Mikhail Chistiakov, Прізвище клієнта : Altavolo.

Riposo Кавовий Сервіз

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.