Дизайн журналу
Дизайн журналу
Квартира З Мансардною Квартирою

Modern Meets Rustic

Квартира З Мансардною Квартирою Увійшовши в квартиру, розташовану на останньому поверсі житлового будинку, особлива стіна, облицьована ялиновим візерунком з деревини та фактурного бетону, яка на п'ять метрів заввишки робить себе візуальним фокусом у просторі. При природному світлі, що протікає крізь піднесені вікна з подвійним об'ємом, м'який блискучий бетонний підлогу грайливо відбиває світло, щоб підсилити неповторний малюнок, створюючи замовний простір.

Назва проекту : Modern Meets Rustic, Ім'я дизайнерів : Edwin Chong, Прізвище клієнта : Leplay Design.

Modern Meets Rustic Квартира З Мансардною Квартирою

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.