Дизайн журналу
Дизайн журналу
Захищена Флешка

Clexi

Захищена Флешка Clexi - це зашифрована флешка з високою безпекою, поєднання захищеного місця для зберігання даних та біометричної технології через Bluetooth, щоб запобігти шкідливому доступу користувачів до ваших даних несанкціонованим користувачам. Перший у світі флеш-диск, керований смартфоном! Використовуючи безпеку військового рівня, дані зберігатимуться на Clexi на найвищому рівні безпеки. У вашій системі для його запуску не потрібне додаткове програмне забезпечення чи програма. Clexi надзвичайно зручний, швидкий і простий у використанні; підключити, торкнутись та відтворити. Можливий також спільний доступ Clexi; Через додаток власник може дозволити іншим користувачам обмін даними.

Назва проекту : Clexi, Ім'я дизайнерів : Maryam Heydarian, Прізвище клієнта : Clexi.

Clexi Захищена Флешка

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.