Дизайн журналу
Дизайн журналу
Житловий Будинок

ReRoot

Житловий Будинок У цьому проекті реконструкції дизайн інтегрував нові потреби та ідеї мешканців із існуючими умовами старого простору. Відремонтована стара квартира передбачала більш різноманітні цілі, використовуючи нові методи дизайну, щоб вивести на простір різні зовнішність та значення. Найголовніше, що простір також служить емоційним прив’язкою до власника, місцем, де люблячі спогади, ковані з дитинства. Цей проект продемонстрував старе оновлення космосу із збереженням емоційного зв’язку власника.

Назва проекту : ReRoot, Ім'я дизайнерів : Maggie Yu, Прізвище клієнта : TMIDStudio.

ReRoot Житловий Будинок

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.