Дизайн журналу
Дизайн журналу
Офісна Будівля

The PolyCuboid

Офісна Будівля PolyCuboid - це нова будівля штаб-квартири компанії TIA, компанії, яка надає страхові послуги. Перший поверх формували межі майданчика та водопровід діаметром 700 мм, що перетинає майданчик під землею, обмежуючи фундаментний простір. Металева структура розчиняється у різноманітних блоках композиції. Стовпи та балки зникають із космічного синтаксису, проектуючи враження предмета, одночасно усуваючи вигляд будівлі. Об'ємний дизайн натхненний логотипом TIA, що перетворює саму будівлю на ікону, що представляє компанію.

Назва проекту : The PolyCuboid, Ім'я дизайнерів : Tetsuya Matsumoto, Прізвище клієнта : TIA Co., Ltd.,.

The PolyCuboid Офісна Будівля

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.