Дизайн журналу
Дизайн журналу
Візуальна Ідентичність

Occasional Motto

Візуальна Ідентичність Візуальна ідеальність «Повсякденного девізу» була побудована на основі буквального значення назви компанії та витягувала суть розповідання людям різного досвіду. Ідентичність має кілька основних кольорів, типографічний логотип та безліч ілюстрацій, які грають із сучасним і теплим зображенням, що робить кожен виріб унікальним, але згуртованим з різним контекстом.

Назва проекту : Occasional Motto, Ім'я дизайнерів : Zhenqi Ji, Прізвище клієнта : Occasional Motto.

Occasional Motto Візуальна Ідентичність

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.