Дизайн журналу
Дизайн журналу
Кільця

Mystery and Confession

Кільця Серце вважається символом любові. Нещодавно розроблена різноманітність, щоб зробити емоцію прихованою всередині рингу. Як наслідок, неповторне відчуття переважає при носінні, емоція буквально відчутна і тому стає підтвердженням того, хто носить кільце, відкритим чи таємним. Кільця - це засіб відчути і зберегти ці люблячі почуття, емоційно в серці, а також фізично на пальці.

Назва проекту : Mystery and Confession, Ім'я дизайнерів : Britta Schwalm, Прізвище клієнта : BrittasSchmiede.

Mystery and Confession Кільця

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.