Дизайн журналу
Дизайн журналу
Лампа

Little Kong

Лампа Літт Конг - це серія світильників навколишнього середовища, яка містить східну філософію. Східна естетика приділяє велику увагу взаємозв'язку між віртуальним і фактичним, повним і порожнім. Приховане світлодіоди тонко в металевий полюс не тільки забезпечує порожній і чистоту абажура, але і відрізняє Kong від інших ламп. Дизайнери з'ясували можливе судно після більш ніж 30-ти разів експериментів, щоб ідеально представити світло та різні текстури, що дає змогу дивовижному досвіду освітлення. База підтримує бездротову зарядку і має USB-порт. Його можна вмикати або вимикати лише махаючи руками.

Назва проекту : Little Kong, Ім'я дизайнерів : Guogang Peng, Прізвище клієнта : RUI Design & Above Lights .

Little Kong Лампа

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.