Дизайн журналу
Дизайн журналу
Брендинг Та Візуальна Ідентичність

Korea Sports

Брендинг Та Візуальна Ідентичність KSCF - корейський спортивний підрозділ, який збирає експертів, пов’язаних зі спортом, включаючи активних та колишніх гравців національної збірної, тренерів та власників спортивних команд. Логотип серця намальований із осі XY, що відображає ейфорію та адреналін спортсмена, відданість тренера та прихильність до своїх команд та загальну любов до спорту. Логотип серця складається з чотирьох фігур головоломки: вуха, стріли, стопи та серця. Вухо символізує слухання, стрілка символізує мету і напрямок, стопа символізує здібності, а серце символізує пристрасть.

Назва проекту : Korea Sports, Ім'я дизайнерів : Yena Choi, Прізвище клієнта : KOREA SPORT COACH FEDERATION.

Korea Sports Брендинг Та Візуальна Ідентичність

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.