Дизайн журналу
Дизайн журналу
Обідні Столи

Royal Collection

Обідні Столи Скульптурне та різьблене дерево традиційно використовується для створення декоративних предметів та скульптур. Часто вони згодом були позолочені золотим листом, щоб створити більш царственне враження. Рис & amp; Королівська колекція Rice Fine Furniture поєднує ці два ремесла для створення унікальних предметів меблів, які самі по собі є декоративними предметами, при цьому вони повністю функціонують як предмети меблів. Ексклюзивні матеріали із 23,5-каратного золота та листяних порід американського горіха поєднуються у двох скульптурних конструкціях обіднього столу. Ця колекція обмежена 10 штуками на дизайн столу.

Назва проекту : Royal Collection , Ім'я дизайнерів : Miles J Rice, Прізвище клієнта : Rice & Rice Fine Furniture.

Royal Collection  Обідні Столи

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.