Дизайн журналу
Дизайн журналу
6280.ch Коворкінг-Хаб

Novex Coworking

6280.ch Коворкінг-Хаб Розміщений серед гір та озер у мальовничій центральній Швейцарії, 6280.ch коворкінг-центр - це відповідь на зростаючу потребу у гнучких та доступних робочих просторах у сільській місцевості Швейцарії. Він пропонує місцевим фрілансерам та малому бізнесу сучасний робочий простір із інтер’єрами, які черпають натхнення з сайтів, що створюють буколь, та віддають шану своєму промисловому минулому, наполегливо сприймаючи природу робочого життя 21 століття.

Назва проекту : Novex Coworking, Ім'я дизайнерів : Evolution Design, Прізвище клієнта : Novex Möbelbau.

Novex Coworking 6280.ch Коворкінг-Хаб

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.