Дизайн журналу
Дизайн журналу
Мульти Комерційний Простір

La Moitie

Мульти Комерційний Простір Назва проекту La Moitie походить від французького перекладу половини, і дизайн влучно відображає це балансом, що був досягнутий між протилежними елементами: квадрат і коло, світло і темно. Враховуючи обмежений простір, команда прагнула встановити як зв’язок, так і поділ між двома окремими роздрібними зонами шляхом застосування двох протилежних кольорів. Хоча межа між рожевим і чорним просторами чітка, але також розмита в різних точках зору. Спіральна сходи, наполовину рожева і наполовину чорна, розміщена в центрі магазину і забезпечує.

Назва проекту : La Moitie, Ім'я дизайнерів : Jump Lee, Прізвище клієнта : One Fine Day.

La Moitie Мульти Комерційний Простір

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.