Дизайн журналу
Дизайн журналу
Додаток

Ttmm-s for Fitbit Versa

Додаток Додаток Ttmm-s для Fitbit Versa пропонує щомісячну підписку на колекцію годинників, оснащених функцією погоди. У додатку представлені обличчя годинника у чотирьох категоріях: Аналоги, Цифри, Анотація та Один раз. У додатку чіткий вигляд дизайну обличчя годинника разом із усією необхідною інформацією про те, як керувати заданою формою годинника. Грані годинника мають два додаткових виду: стан погоди та якість повітря та особливі попередження про погоду. Попередження дозволяють бути готовими до непередбачених погодних умов, що виникають внаслідок зміни клімату на нашій планеті.

Назва проекту : Ttmm-s for Fitbit Versa, Ім'я дизайнерів : Albert Salamon, Прізвище клієнта : TTMM Sp. z o.o..

Ttmm-s for Fitbit Versa Додаток

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.